Technologia

Instalacje światłowodowe FTTH
(Fiber to The Home) do 1000 Mbit


Najnowocześniejsza obecnie technologia pozwalająca dostarczać do domu klienta przy pomocy kabla światłowodowego teoretycznie łącze o dowolnej przepustowości. W przeciwieństwie do popularnych technologii jak LTE czy 3G, które bywają bardzo zawodne i zdecydowanie wolniejsze, standard FTTH gwarantuje stałą i niczym nie ograniczoną prędkość dostępu do sieci. Dzięki FTTH korzystanie z internetu staje się nieporównywalnie wygodniejsze i szybsze, dając również nieograniczone możliwości w korzystaniu z telewizji internetowej w standzie Full HD, a nawet wyjątkowo wymagającym Ultra HD (4K).

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE

Totolink A3002RU V2

Instalacje światłowodowe FTTH z WiFi
802.11n/ac 2,4 GHz i 5 GHz


Wybierając nasze łącze światłowodowe możesz opcjonalnie zamówić jego montaż wraz z nowoczesnym routerem bezprzewodowym Totolink A3002RU w nowej wersji V2 dzięki któremu łącze o wysokiej przepustowości będzie mogło zostać w pełni wykorzystane. W tym przypadku otrzymujesz od nas router posiadający 4 porty kablowe Gigabit Ethernet obsługujące łącza do 1000 Mbps, a także dwa niezależne układy radiowe pozwalające na obsługę urządzeń bezprzewodowych 802.11n w częstotliwości 2,4 GHz obsługiwanej przez wszystkie urządzenia oraz w zdecydowanie szybszym standardzie 802.11ac na częstotliwości 5 GHz. Obsługa standardu 802.11ac pozwala w przeciwieństwie do typowej sieci bezprzewodowej 802.11n na pełne wykorzystanie prędkości osiąganych na łączu światłowodowym FTTH.

Dodatkowym atutem routera Totolink A3002RU jest również możliwość obsługi telewizji IPTV oraz port USB umożliwiający podłączenie dysku twardego lub pendriva.

Cechy routera:
· Zgodność ze standardem IEEE 802.11ac Wave 2 Wi-Fi.
· Łącznie 1167Mbps w dual band, 867Mbps w 5GHz i 300Mbps w 2,4GHz.
· Technologia MU-MIMO pozwala na przesyłanie danych do wielu urządzeń jednocześnie, każde z nich korzysta z dużej szybkości Internetu oddzielnie.
· Technologia Beamforming pozwala na intensywne przesyłanie sygnału w kierunkach innych podłączonych urządzeń bezprzewodowych, poprawiając efektywność wykorzystania pasma oraz redukując martwe punkty i otaczające je niepożądane zakłócenia radiowe.
· Porty gigabitowe oferują większe możliwości strumieniowania danych poprzez połączenie kablowe.
· Obsługuje tryb połączenia DHCP, Static IP, PPPoE, PPTP i L2TP.
· Zapewnia szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA i WPA2.
· Funkcja QoS umożliwia zmianę przepustowości dla różnych urządzeń końcowych poprzez adres IP.
· Obsługuje filtrowanie adresów IP, filtrowanie portów, filtrowanie MAC, filtrowanie adresów URL i przekierowanie portów.
· Multiple SSID pozwala na tworzenie różnych SSID dla różnych grup, dla lepszego zarządzania dostępem do Internetu.
· Inteligentny projekt interfejsu użytkownika ułatwia użytkownikom dokończenie podstawowej konfiguracji przy użyciu telefonów komórkowych.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE

Instalacje bezprzewodowe
802.11n 5 GHz do 300 Mbit


Technologia pozwalająca na bezprzewodowe dostarczanie łącza do internetu bezpośrednio do domu klienta. Dzięki prostej instalacji urządzenia odbiorczego zintegrowanego z anteną, łącze może zostać zainstalowane w krótkim czasie w dowolnej lokalizacji.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE

MikroTik SXT Lite-5

Telewizja Jambox
HD, 4K, Multiroom, VOD, JAMBO Nagrywarka


Telewizja cyfrowa JAMBOX to przede wszystkim telewizja HD oraz 4K o bezkompromisowej jakość obrazu i dźwięku przestrzennego. Wyższa rozdzielczość HD oraz 4K oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD/4K emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 25 Mbps co daje zdecydowanie lepszą jakość obrazu i dźwięku w porównaniu z kanałami nadawanymi drogą satelitarną! Co więcej znajdziesz w Jambox? Możliwość nagrywania nawet kilku kanałów w jednym czasie dzięki JAMBO Nagrywarce (nagrywanie w chmurze) lub Nagrywarce USB (na pendrive lub dysku twardym), multiroom maksymalnie do 5 telewizorów, VOD czyli wideo na życzenie (m.in. HBO on Demand, Canal+ na życzenie) oraz Jambox Go czyli możliwość oglądania wybranych kanałów telewizyjnych również na komputerze, tablecie lub smartfonie.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ PROMOCJE

Arris 1113