Aktualności Techniczne
Mar 14
COVID-19

Koronawirus COVID-19 i stan epidemiczny w Polsce

Szanowni klienci ConnectIT, w związku z szybkim rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, począwszy od dnia 13.03.2020 r. tymczasowo wstrzymujemy wszystkie zaplanowane montaże łącz światłowodowych oraz wszelkie wizyty serwisowe naszych techników w Państwa domach, mieszkaniach i firmach. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników stanowi dla nas najwyższą wartość, a bezprecedensowa sytuacja w jakiej znaleźliśmy się, wymaga zachowania wyjątkowych standardów higieny pracy i odpowiedzialności.
 
Od tej chwili, aż do odwołania obsługiwać będziemy tylko i wyłącznie zgłoszenia awarii, starając się jak najwięcej z nich rozwiązać zdalnie, służąc Państwu pomocą telefoniczną, mailową oraz komunikując się przy pomocy Facebooka.
Tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy usunięcie awarii będzie wymagało wizyty technika w Państwa domu lub firmie, zostanie ona zaplanowana. Jednocześnie wizyta odbędzie się z zachowaniem wszelkich możliwych środków ostrożności minimalizujących możliwość zakażenia koronawirusem.
 
Przez cały ten czas nasze Biuro Obsługi Klienta pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 500 269 397, adresem e-mail bok@conectit.pl oraz na komunikatorze Messenger.
 
Życzymy zarówno Państwu jak i sobie dużo zdrowia.
 
Zespół ConnectIT.