Aktualności Techniczne
Maj 23

Gala KSW 39 Colosseum dostępna w JAMBOX

Gala KSW 39 Colosseum dostępna w telewizji JAMBOX w sieci ConnectIT! Wydarzenie będzie transmitowane w systemie pay-per-view w jakości HD na kanale 901. Usługę można zamawiać wprost z pilota wybierając w Menu pozycję TV Panel oraz pakiet: .Pay Per View: Gala KSW 39. Koszt usługi to 39,00 zł z VAT.

Na największym wydarzeniu MMA w historii Europy wystąpią chyba wszystkie gwiazdy KSW. Podczas KSW 39: Colosseum odbędzie się aż 11 pojedynków, a każde starcie ma potencjał, aby stać się najlepszym pojedynkiem tego niezapomnianego wieczoru.

Walką wieczoru KSW Colosseum będzie pierwszy w historii KSW pojedynek dwóch czempionów. Mistrz KSW w wadze średniej i największa gwiazda polskiego MMA Mamed Khalidov zmierzy się z mistrzem KSW w kategorii półśredniej, niepokonanym od ponad czterech lat 27-letnim Borysem Mańkowskim.

Ponadto zobaczymy niemal wszystkich najlepszych zawodników KSW, w tym m.in. Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, powracający po kilkuletniej przerwie Łukasz Jurkowski, a także Popek i Robert Burneika.